Serwis i wsparcie techniczne

Serwis maszyn i urządzeń

Właściwa eksploatacja maszyn oraz regularne przeglądy techniczne optymalizują efektywność i gwarantują bezawaryjność parku maszynowego. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa produkcji to główny cel naszego serwisu. Serwis techniczny EVOLTEC zapewnia kompleksową obsługę serwisową: instalację maszyn i urządzeń, konserwację maszyn i urządzeń, przeglądy prewencyjne, testowanie maszyn i urządzeń, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, oryginalne części zamienne, umowy serwisowe. Instalację maszyn i urządzeń przygotowujemy zgodnie z Państwa potrzebami. Jednocześnie przeprowadzone szkolenie operatorów maszyn umożliwia bezproblemowe i terminowe uruchomienie produkcji. Oferujemy Państwu spersonalizowane umowy serwisowe – kompleksową obsługę w zakresie serwisu i konserwacji maszyn. Indywidualne podejście, optymalnie dobrane rozwiązania i dodatkowe korzyści to najlepszy wybór dla utrzymania poziomu produkcji.

Doradztwo techniczne

Serwisanci EVOLTEC to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wiedza i kompetencje to podstawa świadczonych przez nas usług doradztwa technicznego. Pomagamy w doborze maszyn i urządzeń, a także w rozwiązywaniu pojawiających się w toku produkcji problemów. Propozycje działań przygotujemy w zależności od potrzeb: rozpoczęcie produkcji, zwiększenie jej wydajności czy rozbudowa parku maszynowego. Doradzamy na każdym etapie od planowania po realizację. Dobieramy efektywne rozwiązania wskazując możliwe do uzyskania korzyści.

Szkolenia techniczne

Oferujemy praktyczne szkolenia techniczne przygotowane dla potrzeb Państwa organizacji zarówno z obsługi maszyn i urządzeń, jak i powiązanych z nimi procesów produkcyjnych. Jesteśmy otwarci w kwestii zagadnień szkoleniowych, oferujemy zindywidualizowane programy i metody szkoleniowe. Wraz z Państwem diagnozujemy cele i potrzeby, ustalamy zakres i przebieg szkolenia. Skupiamy się na dostarczeniu Państwu wiedzy w optymalny sposób. Indywidualne podejście gwarantuje, że dane szkolenie spełni stawiane przed nim cele i przyczyni się do rozwoju Państwa firmy.

Wsparcie telefoniczne

Zdalne rozwiązywanie pojawiających się problemów to oszczędność czasu i kosztów. Wsparcie telefoniczne EVOLTEC to natychmiastowa pomoc naszych techników serwisu. W ramach możliwości zdalnie diagnozujemy problem i pomagamy Państwu w jego rozwiązaniu. Szybkie usunięcie usterek skróci przestój i pozwoli utrzymać poziom produkcji. Wizyta serwisu często nie będzie już potrzebna. W przypadkach bardziej złożonych wskażemy doraźne działania w celu wyeliminowania błędów i zabezpieczenia produkcji.

Certyfikacja maszyn i urządzeń

Zakres usług serwisowych EVOLTEC to także certyfikacja maszyn i urządzeń. Dzięki zapleczu certyfikowanych przyrządów do weryfikacji szybko i rzetelnie sprawdzamy prawidłowość funkcjonowania modułów obróbczych i narzędzi pomiarowych. Rozwiązania renomowanych firm gwarantują wiarygodne określenie kondycji metrologicznej urządzenia i jego przydatności do wykonywania pomiarów w procesie produkcyjnym.