Aplikacja na telefon Komax Direct

Aplikacja na telefon Komax Direct

09/08/2021

Komax Direct to samoobsługowa platforma e-commerce. Zapewnia ona dostęp do najnowszych informacji o produktach i usługach przez całą dobę na całym świecie.

Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby jak najsprawniej przekazywać istotne informacje użytkownikom maszyn Komax. Dzięki platformie Komax Direct niezależnie od tego, czy są Państwo operatorem, inżynierem produkcji, serwisantem, nabywcą czy kierownikiem znajdą tam w łatwy sposób odpowiedź na pytania dotyczące części zamiennych do maszyn, pełną specyfikacje oraz instrukcje obsługi. Wszystkie te informacje są na bieżąco aktualizowane.

Na platformie Komax Direct znajdują się również internetowe szkolenia Komax On.Line. Obecnie jest dostępnych ponad 150 kursów od podstawowego szkolenia z obróbki przewodu po profesjonalne szkolenia z obsługi maszyn, modułów oraz oprogramowania. Po pomyślnym ukończeniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat Akademii Komax, który potwierdza zdobytą wiedzę.

Aplikacja na telefon

Aplikacja Komax Direct to kolejny strategiczny kamień milowy w cyfrowej transformacji Komax.

Dzięki aplikacji Komax Direct mają Państwo mobilny dostęp do wszystkich informacji o produktach, usługach i usługach cyfrowych w dowolnym momencie za pomocą smartfona lub tabletu.

Zachęcamy do zarejestrowania się na platformie Komax Direct a następnie pobrania aplikacji na telefon.

Google Play

Apple Store