Komax

MICROLAB 30

Mobilne, w pełni zautomatyzowane laboratorium mikrograficzne MicroLab 30 służy do badania jakości poprzecznego przekroju przewodów, zgrzewów i zagniatanych połączeń.
Kontakt w sprawie produktu

Dane techniczne

Zakres próbek Ø 0,5-10 mm
Zakres przekrojów 0,08-80 mm2
Zasilanie 110-230 V AC 50/60 Hz
Wymiary (Długość× Szerokość×Wysokość) 500x450x350 mm
Waga ok. 35 kg
Producent Komax

Opis

Mobilne, w pełni zautomatyzowane laboratorium mikrograficzne MicroLab 30 służy do badania jakości poprzecznego przekroju przewodów, zgrzewów i zagniatanych połączeń. Urządzenie posiada wyświetlacz dotykowy 3,2” ze zintegrowanym modułem do cięcia i szlifowania. Intuicyjnie sterowanie, zoptymalizowany układ cięcia i szlifowania próbek pozwala na wykonanie procesu w mniej niż 30 sekund. Przy pomocy MicroLab 30 wszystkie próbki mogą być wykonywane bezpośrednio w strefie produkcji. Sprawdza się wszędzie tam gdzie jest wymagana szybka ocena jakości np. przed rozpoczęciem nowego zlecenia lub w przypadku analizy błędów.

Nowoczesne oprogramowanie Smart Vision umożliwia dowolne konfigurowanie raportów z badania próbek. Pozwala na wszechstronne pomiary wykonanego zdjęcia takie jak kąt, odległość, powierzchnia itd.

Laboratorium MicroLab 30 wyposażone jest w: mikroskop optyczny z kamerą cyfrową i podświetleniem LED, moduł do wytrawiania, oprogramowanie Smart Vision, roztwór Electrolyt 1.

Dział techniczny