Komax

MicroForce 80

Moduł do badania siły zagniatania wyposażony w oprogramowanie umożliwiające szczegółową analizę procesu zagniatania i odpowiednią dokumentację.
Kontakt w sprawie produktu

Dane techniczne

Przekrój przewodu 0.35 – 6 mm² / AWG 22 – 10
Zasilanie 24V DC
Zasilanie z dodatkowym adapterem 100 – 240VAC,
50/60 Hz, 0.75 A
Wymiary (Szerokość×Wysokość×Długość) 46 × 106 × 146 mm
Mocowanie standardowe
Waga 5 kg

Opis

MicroForce 80 wspiera proces monitorowania każdego zagniecenia sygnalizując takie błędy w procesie jak wybrakowane żyły czy obecność izolacji w zgniocie. Umożliwia łatwe i wydajne monitorowanie siły zaciskania bez przerw. Spełnia najwyższe standardy jakości i wydajności. Czujnik mierzy siłę zaciskania i pomaga zapewnić wysoką jakość produkcji. Urządzenie idealnie sprawdza się w komercyjnych prasach oraz w pełni zautomatyzowanych maszynach. Niezawodny proces monitorowania siły zaciskania jest łatwy w obsłudze i pomaga firmom zachować konkurencyjność.

MicroForce 80 umożliwia szczegółową analizę procesu zaciskania i odpowiednią dokumentację. System przedstawia aktualną krzywą siły zaciskania, rozkład normalny i trend w postaci wizualnej reprezentacji. W razie potrzeby proces można zoptymalizować, korzystając z tych informacji. Rozkład normalny dostarcza informacji o rozproszeniu zmierzonych wartości. Seria pomiarów (obejmująca do 50 zacisków) wykreśla trendy na krzywych siły i dryfty, jeśli występują.

Wyniki krzywej siły zaciskania można przenieść na nośnik danych za pośrednictwem interfejsu USB. Dane do odczytu maszynowego mogą być używane w różnych formatach w zależności od wymagań (Excel, Access). Dane mogą być również przesyłane z powrotem do systemu centralnego.

Zakres zastosowań

pomiar i analiza siły zagniatania

Dział techniczny