Komax

MIL Crimp CM03

Moduł zagniatający nieizolowane walcowe złącza wtykowe i tulejki cylindryczne typu MIL. Regulowana wysokość zagniatania skokowo co 0,01 mm.
Kontakt w sprawie produktu

Dane techniczne

Kształt zacisku punktowe tłoczenia 04/8
Czas cyklu ok. 2 s
Zasilanie 230 VAC 50/60 Hz
Zasilanie powietrzem 5-8 bar
Wymiary
(SzerokośćxWysokośćxDługość)
260x510x460 mm
Waga ok. 30 kg
Producent Komax

Opis

Mil Crimp CM03 to moduł przeznaczony do zagniatania nieizolowanych walcowych złącz wtykowych i tulejek cylindrycznych typu MIL na odizolowanym przez bazową maszynę przewodzie. Moduł przystosowany jest do luźnych końcówek podawanych z podajnika wibracyjnego. Może być zintegrowany z większością automatów zagniatających firmy Komax. Gwarantuje wysokiej jakości kontrolowany proces, uniwersalność i łatwość obsługi.

Mil Crimp CM03 to standard złącza elektrycznego, zaprojektowanego do łączenia urządzeń elektrycznych i elektronicznych początkowo stosowanych w urządzeniach militarnych. Wysoka jakość, pewne połączenie, odporność na działanie wilgoci, przebicia, wibracje i niezawodność działania przyczyniły się do szerokiego zastosowania w różnych dziedzinach przemysłu. CM03 to precyzyjna prasa z regulowanym, z dokładnością 0,01 mm czteropunktowym zaciskiem. Cały proces jest analizowany przez sprawdzony i niezawodny system CFA 326. Moduł ma precyzyjną konstrukcję głowicy zagniatającej, interfejs do pełnej kontroli przez bazową maszynę i budowę umożliwiającą w bardzo krótkim czasie przezbrojenie do innego typu złącza.

Zakres zastosowań

zagniatanie nieizolowanych walcowych złącz wtykowych i tulejek cylindrycznych typu MIL

Dział techniczny