Obkurczanie rurek termokurczliwych

Urządzenia do obróbki rurek temokurczliwych MECALBI to pełna gama produktów dla przemysłu przetwarzających ciepło, o różnym stopniu zaawansowania i wydajności. Dostępne urządzenia wykorzystujące gorące powietrze, a także grzałki kwarcowe.

Obkurczanie rurek termokurczliwych

Grzałki tradycyjne

Mecalbi

STCS-VM

Elektryczne, programowalne urządzenie do obkurczania rurek termokurczliwych z kontrolą temperatury i czasu obkurczania. Regulacja temperatury w zakresie 150 – 350 ° C.

Grzałki kwarcowe

Mecalbi

STCS - CS19

Elektryczne programowalne urządzenie wyposażone w przenośnik taśmowy, który umożliwia obkurczanie kilku rurek termokurczliwych na przewodach jednocześnie w czasie, z pełną kontrolą temperatury i czasu obkurczania. Temperatura regulowana w zakresie 300 - 600℃.
Mecalbi

STCS – RT

Elektryczne, programowalne urządzenie z 2 stanowiskami do obkurczania kilku rurek termokurczliwych na przewodach jednocześnie i pełną kontrolą temperatury i czasu obkurczania.
Mecalbi

STCS – RCM

Urządzenie do obróbki rurek termokurczliwych wykorzystujące grzałki kwarcowe i wyposażone w wbudowany automatyczny system środkowania rurki.
Mecalbi

STCS-CRT

Elektryczne, programowalne urządzenie z 2 stanowiskami do obkurczania kilku rurek termokurczliwych na przewodach jednocześnie i pełną kontrolą temperatury i czasu obkurczania. Urządzenie jest oparte na urządzeniu STCS-RT i posiada dodatkową funkcję optycznej kontroli obecności rurek na przewodach.
Mecalbi

STCS-LC

Elektryczne programowalne, tunelowe urządzenie wyposażone w przenośnik, który umożliwia obkurczanie kilku rurek termokurczliwych na przewodach jednocześnie w czasie, z pełną kontrolą temperatury i czasu obkurczania.
Mecalbi

STCS-VMir

Elektryczne programowalne urządzenie z dużym kolorowym wyświetlaczem do obkurczania kilku rurek termokurczliwych na przewodach jednocześnie i pełną kontrolą temperatury i czasu obkurczania.
Mecalbi

STCS-CS14

Kompaktowe, elektryczne programowalne urządzenie wyposażone w przenośnik taśmowy, który umożliwia obkurczanie kilku rurek termokurczliwych na przewodach jednocześnie w czasie, z pełną kontrolą temperatury i czasu obkurczania.
Mecalbi

STCS – EVO500

Urządzenie do obróbki rurek termokurczliwych wykorzystujące grzałki kwarcowe. Jest przeznaczone do wykorzystania na stanowiskach roboczych do obróbki pojedynczych części.
Mecalbi

ISAC 14 + STCS-CS14

ISAC 14 jest elektronicznym systemem do sprawdzenia poprawnej długości rurki oraz centrującym rurkę w strefie zgrzewu. System przeznaczony jest do współpracy z urządzeniem STCS-CS14.